RN55E8451DBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
8.45 kOhms ±0,5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN55E8451DBSL
DigiKeys varenummer
RN55E8451DBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN55E8451DBSL
Beskrivelse
RES 8.45K OHM 1/8W .5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN55E8451DBSL Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)