RN55E4500BRE6
DigiKeys varenummer
541-RN55E4500BRE6TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RN55E4500BRE6CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RN55E4500BRE6
Beskrivelse
RES 450 OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
450 Ohms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RN55E4500BRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)