RN55E4120FBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
412 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN55E4120FBSL
DigiKeys varenummer
RN55E4120FBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN55E4120FBSL
Beskrivelse
RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN55E4120FBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)