RN55E2231BRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
2.23 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN55E2231BRSL
DigiKeys varenummer
RN55E2231BRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN55E2231BRSL
Beskrivelse
RES 2.23K OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN55E2231BRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)