RN55D4001FR36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 963
Datablad
Opgradering
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 0
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
4 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN55D4001FR36
DigiKeys varenummer
RN55D4001FR36-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN55D4001FR36
Beskrivelse
RES 4K OHM 1/8W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN55D4001FR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)