RN55C8350DBSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RN55C8350DBSL-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | RN55C8350DBSL |
Beskrivelse | RES 835 OHM 1/8W .5% AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 835 Ohms ±0,5% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RN55C8350DBSL Modeller |
Kategori | Funktioner Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed |
Mfr | Temperaturkoefficient ±50ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur –65°C – 175°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm) |