RN55C6812CBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
68.1 kOhms ±0,25% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN55C6812CBSL
DigiKeys varenummer
RN55C6812CBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN55C6812CBSL
Beskrivelse
RES 68.1K OHM 1/8W .25% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN55C6812CBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)