RN55C2522BRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
25.2 kOhms ±0,1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN55C2522BRSL
DigiKeys varenummer
RN55C2522BRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RN55C2522BRSL
Beskrivelse
RES 25.2K OHM 1/8W .1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN55C2522BRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)