RN50E8002FB14
DigiKeys varenummer
RN50E8002FB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN50E8002FB14
Beskrivelse
RES 80K OHM 1/20W 1% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
80 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RN50E8002FB14 Modeller
Funktioner
Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed
Mfr
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)