RN50E20R0FBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
20 Ohms ±1% 0,05W, 1/20W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN50E20R0FBSL
DigiKeys varenummer
RN50E20R0FBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN50E20R0FBSL
Beskrivelse
RES 20 OHM 1/20W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RN50E20R0FBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±25ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)