RN50C1433FB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
143 kOhms ±1% 0,05W, 1/20W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RN50C1433FB14
DigiKeys varenummer
RN50C1433FB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RN50C1433FB14
Beskrivelse
RES 143K OHM 1/20W 1% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RN50C1433FB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±50ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,065" diam. x 0,150" L (1,65mm x 3,81mm)