RLR32C6803GRRE8 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
680 kOhms ±2% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR32C6803GRRE8
DigiKeys varenummer
541-RLR32C6803GRRE8TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR32C6803GRRE8
Beskrivelse
RES 680K OHM 2% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,190" diam. x 0,562" L (4,83mm x 14,27mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)