RLR32C51R0GPRE7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
51 Ohms ±2% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR32C51R0GPRE7
DigiKeys varenummer
541-RLR32C51R0GPRE7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR32C51R0GPRE7
Beskrivelse
RES 51 OHM 2% 1W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,190" diam. x 0,562" L (4,83mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)