RLR32C4R99FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
4.99 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR32C4R99FRBSL
DigiKeys varenummer
RLR32C4R99FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR32C4R99FRBSL
Beskrivelse
RES 4.99 OHM 1% 1W AXIAL
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR32C4R99FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,190" diam. x 0,562" L (4,83mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)