RLR32C3240FRB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
324 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR32C3240FRB14
DigiKeys varenummer
RLR32C3240FRB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR32C3240FRB14
Beskrivelse
RES 324 OHM 1% 1W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR32C3240FRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,190" diam. x 0,562" L (4,83mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)