RLR32C24R0FMRE6
DigiKeys varenummer
541-RLR32C24R0FMRE6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR32C24R0FMRE6
Beskrivelse
RES 24 OHM 1% 1W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
24 Ohms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,190" diam. x 0,562" L (4,83mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
M (1%)