RLR32C2321FMRSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RLR32C2321FMRSL-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RLR32C2321FMRSL |
Beskrivelse | RES 2.32K OHM 1% 1W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 2.32 kOhms ±1% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RLR32C2321FMRSL Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent, Svejsbar |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,190" diam. x 0,562" L (4,83mm x 14,27mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens M (1%) |