RLR32C1100GMBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Opgradering
Parametrisk ækvivalent
110 Ohms ±2% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR32C1100GMBSL
DigiKeys varenummer
RLR32C1100GMBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR32C1100GMBSL
Beskrivelse
RES 110 OHM 2% 1W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR32C1100GMBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,190" diam. x 0,562" L (4,83mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
M (1%)