RLR32C1003GRB14
DigiKeys varenummer
541-RLR32C1003GRB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR32C1003GRB14
Beskrivelse
RES 100K OHM 2% 1W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
100 kOhms ±2% 1W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RLR32C1003GRB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,190" diam. x 0,562" L (4,83mm x 14,27mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)