RLR20C8061FPB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
8.06 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR20C8061FPB14
DigiKeys varenummer
RLR20C8061FPB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR20C8061FPB14
Beskrivelse
RES 8.06K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
RLR20C8061FPB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,138" diam. x 0,375" L (3,51mm x 9,53mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)