RLR20C60R4FRRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
60.4 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR20C60R4FRRSL
DigiKeys varenummer
RLR20C60R4FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR20C60R4FRRSL
Beskrivelse
RES 60.4 OHM 1% 1/2W AXIAL
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR20C60R4FRRSL Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,138" diam. x 0,375" L (3,51mm x 9,53mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)