RLR20C5R36FRRE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
5.36 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR20C5R36FRRE6
DigiKeys varenummer
RLR20C5R36FRRE6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR20C5R36FRRE6
Beskrivelse
RES 5.36 OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR20C5R36FRRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,138" diam. x 0,375" L (3,51mm x 9,53mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)