RLR20C5602GMRE8 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
56 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR20C5602GMRE8
DigiKeys varenummer
541-RLR20C5602GMRE8TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR20C5602GMRE8
Beskrivelse
RES 56K OHM 2% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,138" diam. x 0,375" L (3,51mm x 9,53mm)
Fejlfrekvens
M (1%)