RLR20C4703FPB14
DigiKeys varenummer
541-RLR20C4703FPB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR20C4703FPB14
Beskrivelse
RES 470K OHM 1% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
470 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,138" diam. x 0,375" L (3,51mm x 9,53mm)
Fejlfrekvens
P (0,1%)