RLR20C43R0GRRSL11 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
43 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR20C43R0GRRSL11
DigiKeys varenummer
541-RLR20C43R0GRRSL11-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR20C43R0GRRSL11
Beskrivelse
RES 43 OHM 2% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,138" diam. x 0,375" L (3,51mm x 9,53mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)