RLR20C2400GSB14
DigiKeys varenummer
541-RLR20C2400GSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR20C2400GSB14
Beskrivelse
RES 240 OHM 2% 1/2W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
240 Ohms ±2% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,138" diam. x 0,375" L (3,51mm x 9,53mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)