RLR07C8204GRR36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Parametrisk ækvivalent
8.2 MOhms ±2% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR07C8204GRR36
DigiKeys varenummer
RLR07C8204GRR36-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR07C8204GRR36
Beskrivelse
RES 8.2M OHM 2% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR07C8204GRR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)