RLR07C8200GSBSL23 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
På lager: 351
820 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR07C8200GSBSL23
DigiKeys varenummer
541-RLR07C8200GSBSL23TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR07C8200GSBSL23
Beskrivelse
RES 820 OHM 2% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)