RLR07C7502GSB14
DigiKeys varenummer
RLR07C7502GSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR07C7502GSB14
Beskrivelse
RES 75K OHM 2% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
75 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RLR07C7502GSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)