RLR07C4753FSRSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Parametrisk ækvivalent
På lager: 165
Parametrisk ækvivalent
475 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR07C4753FSRSL
DigiKeys varenummer
RLR07C4753FSRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR07C4753FSRSL
Beskrivelse
RES 475K OHM 1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR07C4753FSRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)