RLR07C3321FRB14
DigiKeys varenummer
RLR07C3321FRB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR07C3321FRB14
Beskrivelse
RES 3.32K OHM 1% 1/4W AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.32 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RLR07C3321FRB14 Modeller
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
R (0,01%)