RLR07C1272FSRSL23 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 24
På lager: 0
12.7 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR07C1272FSRSL23
DigiKeys varenummer
541-RLR07C1272FSRSL23TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR07C1272FSRSL23
Beskrivelse
RES 12.7K OHM 1% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)