RLR07C1005GRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 91
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 475
Datablad
Opgradering
På lager: 72
Opgradering
På lager: 140
Parametrisk ækvivalent
På lager: 188
På lager: 0
10 MOhms ±2% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR07C1005GRBSL
DigiKeys varenummer
RLR07C1005GRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR07C1005GRBSL
Beskrivelse
RES 10M OHM 2% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR07C1005GRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)