RLR07C1001GMB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay Dale
På lager: 250
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 404
Datablad
På lager: 26
Opgradering
På lager: 72
Opgradering
På lager: 376
På lager: 3.738
Parametrisk ækvivalent
På lager: 63
Parametrisk ækvivalent
På lager: 0
1 kOhms ±2% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR07C1001GMB14
DigiKeys varenummer
RLR07C1001GMB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR07C1001GMB14
Beskrivelse
RES 1K OHM 2% 1/4W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR07C1001GMB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,250" L (2,29mm x 6,35mm)
Fejlfrekvens
M (1%)