RLR05C8872FSRE7 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Vishay Dale
På lager: 0
Datablad
88.7 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR05C8872FSRE7
DigiKeys varenummer
541-RLR05C8872FSRE7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR05C8872FSRE7
Beskrivelse
RES 88.7K OHM 1% 1/8W AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Funktioner
Militær, Fugtresistent, Svejsbar
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Leverandørs enhedspakning
Aksial
Modstand
Størrelse/dimension
0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm)
Tolerance
Antal termineringer
2
Effekt (Watt)
Fejlfrekvens
S (0,001%)