RLR05C5603GRRSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RLR05C5603GRRSL-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RLR05C5603GRRSL |
Beskrivelse | RES 560K OHM 2% 1/8W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 560 kOhms ±2% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RLR05C5603GRRSL Modeller |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent, Svejsbar |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens R (0,01%) |