RLR05C5110FRBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 98
Parametrisk ækvivalent
511 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR05C5110FRBSL
DigiKeys varenummer
RLR05C5110FRBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR05C5110FRBSL
Beskrivelse
RES 511 OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR05C5110FRBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)