RLR05C5103GMRSL er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Parametrisk ækvivalent
510 kOhms ±2% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR05C5103GMRSL
DigiKeys varenummer
RLR05C5103GMRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR05C5103GMRSL
Beskrivelse
RES 510K OHM 2% 1/8W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR05C5103GMRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
M (1%)