RLR05C3243FRRSL er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
324 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR05C3243FRRSL
DigiKeys varenummer
RLR05C3243FRRSL-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR05C3243FRRSL
Beskrivelse
RES 324K OHM 1% 1/8W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR05C3243FRRSL Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)