RLR05C2210FSRSL19 | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | 541-RLR05C2210FSRSL19-ND |
Producenter | |
Producentens varenummer | RLR05C2210FSRSL19 |
Beskrivelse | RES 221 OHM 1% 1/8W AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 31 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 221 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Funktioner Militær, Fugtresistent, Svejsbar |
Mfr | Temperaturkoefficient ±100ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Emballage Bulk | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm) |
Tolerance | Antal termineringer 2 |
Effekt (Watt) | Fejlfrekvens S (0,001%) |