RLR05C2203GSB14 er udgået og forhandles ikke længere af DigiKey.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Datablad
På lager: 88
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
220 kOhms ±2% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR05C2203GSB14
DigiKeys varenummer
RLR05C2203GSB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR05C2203GSB14
Beskrivelse
RES 220K OHM 2% 1/8W AXIAL
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR05C2203GSB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Pakke/hus
Varestatus
Fås ikke længere hos DigiKey
Størrelse/dimension
0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
S (0,001%)