RLR05C2002FRRE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 470
På lager: 0
20 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR05C2002FRRE6
DigiKeys varenummer
541-RLR05C2002FRRE6TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RLR05C2002FRRE6
Beskrivelse
RES 20K OHM 1% 1/8W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Størrelse/dimension
0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
R (0,01%)