RLR05C1000GMB14 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Datablad
Direkte
Vishay Dale
På lager: 70
Datablad
På lager: 1.303
Opgradering
Opgradering
På lager: 73
På lager: 188
Parametrisk ækvivalent
Parametrisk ækvivalent
100 Ohms ±2% 0,125W, 1/8W Modstande til hulmontering Aksial Militær, Fugtresistent, Svejsbar Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RLR05C1000GMB14
DigiKeys varenummer
RLR05C1000GMB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RLR05C1000GMB14
Beskrivelse
RES 100 OHM 2% 1/8W AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RLR05C1000GMB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,066" diam. x 0,150" L (1,68mm x 3,81mm)
Fejlfrekvens
M (1%)