RL20S750JBSL kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Opgradering
Datablad
Opgradering
Datablad
75 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL20S750JBSL
DigiKeys varenummer
RL20S750JBSL-ND
Producenter
Producentens varenummer
RL20S750JBSL
Beskrivelse
RES 75 OHM 1/2W 5% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RL20S750JBSL Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)