RL20S561JB14
DigiKeys varenummer
541-RL20S561JB14-ND
Producenter
Producentens varenummer
RL20S561JB14
Beskrivelse
RES 560 OHM 1/2W 5% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
560 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RL20S561JB14 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)