RL20S392GR36 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
På lager: 100
På lager: 953
3.9 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL20S392GR36
DigiKeys varenummer
RL20S392GR36-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL20S392GR36
Beskrivelse
RES 3.9K OHM 1/2W 2% AXIAL
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RL20S392GR36 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)