RL20S333GRE5
DigiKeys varenummer
541-RL20S333GRE5TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RL20S333GRE5CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RL20S333GRE5
Beskrivelse
CMF-20 33K 2% T-00 RL20S333G RE5
Producentens standard leveringstid
31 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 kOhms ±2% 0,5W, 1/2W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Kategori
Sammensætning
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Aksial
Tolerance
Størrelse/dimension
0,145" diam. x 0,375" L (3,68mm x 9,53mm)