RL07S821GRE6
DigiKeys varenummer
541-RL07S821GRE6TR-ND - Tape & Reel (TR)
541-RL07S821GRE6CT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
RL07S821GRE6
Beskrivelse
RES 820 OHM 1/4W 2% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
820 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
EDA/CAD-modeller
RL07S821GRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)