RL07S561GRE6 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
På lager: 100
På lager: 0
560 Ohms ±2% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RL07S561GRE6
DigiKeys varenummer
RL07S561GRE6-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RL07S561GRE6
Beskrivelse
RES 560 OHM 1/4W 2% AXIAL
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
RL07S561GRE6 Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
–65°C – 175°C
Størrelse/dimension
0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm)