RL07S510JRSL | |
|---|---|
DigiKeys varenummer | RL07S510JRSL-ND - Tape & Reel (TR) |
Producenter | |
Producentens varenummer | RL07S510JRSL |
Beskrivelse | RES 51 OHM 1/4W 5% AXIAL |
Producentens standard leveringstid | 13 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 51 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Modstande til hulmontering Aksial Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed Metalfilm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | RL07S510JRSL Modeller |
Kategori | Funktioner Flammehæmmende belægning, Militær, Fugtresistent, Sikkerhed |
Mfr | Temperaturkoefficient ±200ppm/°C |
Serie | Driftstemperatur –65°C – 175°C |
Emballage Tape & Reel (TR) | Pakke/hus |
Varestatus Aktiv | Leverandørs enhedspakning Aksial |
Modstand | Størrelse/dimension 0,090" diam. x 0,240" L (2,29mm x 6,10mm) |